Čo nového?

Milí naši,

veľa vody pretieklo Dunajom, odkedy sa tu, na tejto našej krásnej stránke, niečo udialo. Zhrnieme to aspoň do pár viet.

Nuž, udialo sa toho veruže požehnane. Ešte vlani odvolali rodinné povinnosti bossa Stana z pozície koho? No bossa. Tak, neostávalo nám iné, ako si zvoliť šéfa nového. Medzitým tu bol pokus zjednotiť sa so zborom Eleos, ale akosi nám to nevyšlo. Ale touto udalosťou, sme sa šťastne dostali k novej bosske – Lucii.
Potom na nejaký čas odišla Lenka, bola sa vzdelávať v ďalekej a slnečnej Španielcii. Ale už prišla späť a je o poznanie vzdelanejšia :-) 5. ročník mediny si predsa len žiada svoje, či? :-)
Aj Pe3k odišiel, so svojou Zuskou, do neďalekého Pražska a ten sa nevrátil. Iba niekedy nás on, a jeho vlasy, prídu pozrieť.

Udiali sa nám ešte aj ďalšie veci:
Máj 2013 – slečna Brmka sa stala pani Brmkou.
Júl 2013 – slečna Janka sa stala pani Jankou a Tomáš s mäkkím i sa stal Tomášom s mäkkím i, ale pribudla mu manželka Lenka. Nie tá Lenka, čo bola v Espánii, Tomáš má inú Lenku.

Pribudli nám, okrem šéfovej, aj iní, noví členovia. Gitarista Janko (to aby pasoval k Janke, bolo silné výberové konanie, meno rozhodlo :-D), a spievajce dievčence Heli a Euka (Euka už síce stihla zase odísť do Košicov na štúdiá, ale vráti sa – vraj, dúfajme). A najnovšie prišla nádejná posila inštrumentálnej zložky zboru – klávesák Marcel. No samá radosť z nich.

Zbor sa tiež rozrástol o štyroch malých sopránistov – malú Pe3čku (Elizabeth), malého Rusalinka (Samko), malého bossa (Gregor) a malého Milana (Danielko). Ale na nácviky ešte nechodia :-)

Tak zatiaľ toľko, veríme, že nových informácií a nových piesní bude pribúdať. Majte sa zatiaľ tak nejako, že najkrajšie :-)